Ciekawe strony dla rodziców
Strona 2 z 2
Zobacz również:

Strony dla rodziców (lista 2)

Dalszy ciąg listy stron specjalnie dla rodziców.

<< poprzednia strona (lista 1)

Dziecko24.pl Dziecko24.pl
Serwis głównie dla mam. Porusza tematy związane z ciążą, porodem, okresem po porodzie i pielęgnacją niemowlaka. Można również podyskutować na forum internetowym.
www.dziecko24.pl
Dziecko w podróży Dziecko w podróży
Portal poświęcony tematyce podróżowania z dziećmi. Dowiesz się jak podróżować z dzieckiem, poznasz ciekawe formy aktywnego wypoczynku z dziećmi, interesujące miejsca i atrakcje dla dzieci.
www.dzieckowpodrozy.pl
Wychowanie Wychowanie.pl
Portal edkacyjny dla nauczycieli wychowania do życia w rodzinie, wychowawców, pedagogów, rodziców. Sporo informacji, prezentacji pomocnych publikacji oraz dyskusje na forum. Autorskie scenariusze i konspekty nauczycieli.
www.wychowanie.pl
Dzieci Dzieci.lunar.pl
Serwis dla mam poruszający temat ciąży, karmienia piersią i butlką, pielęgnacji intymnej po porodzie i pielęgnacji niemowlaka. Na forum i czacie można porozmawiać z innymi rodzicami.
http://dzieci.lunar.pl
Hot Line Dyżurnet.pl
Serwis, w którym możesz zgłaszać przestępstwa i podejrzenia o przestępstwa Internetowe. Serwis przekazuje informacje o przestępstwach odpowiednim służbom. Hotline powstał w ramach ogólnoeuropejskiego programu "Safer Internet Action Plan" Komisji Europejskiej, która wspiera organizację narodowych punktów kontaktowych ds. zwalczania nielegalnych treści w Internecie.
www.dyzurnet.pl
ADHD ADHD.org
Portal poświęcony zespołowi nadpobudliwości psycho-ruchowej ADHD. Co to jest ADHD, jak je rozpoznać, praca z dzieckiem nadpobudliwym, sposoby terapii, leki, zjazdy i spotkania oraz inne porady na temat ADHD.
http://adhd.org.pl/portal2/index.php

Miasto dzieci Miasto dzieci
Serwis zawiera informacje o imprezach dla dzieci oraz sporo propozycji kreatywnego spędzenia wolnego czasu. Znajdziesz tu informacje o przyjaznych dzieciom wydarzeniach, wycieczkach, muzeach, placach zabaw, restauracjach i przeróżnych zajęciach.
www.miastodzieci.pl
GEN GEN
Wortal Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Zaburzeniami Genetycznymi. Znajdziesz tutaj informacje na na temat różnych zaburzeń genetycznych dzieci. Ze strony można ściągnąć comiesięczne informatory o bieżącej działalności europejskich organizacji działających na rzecz rzadkich zespołów genetycznych.
www.gen.org.pl
Rzecznik Praw Dziecka Rzecznik Praw Dziecka
Strona biura Rzecznika Praw Dziecka. Na stronie znajdziesz informacje jakimi sprawami zajmuje się Rzecznik, sprawozdania z jego działania, poznasz prawa dziecka i akty prawne z nimi związane. Zapoznasz się również z listą instytucji i programów międzynarodowych zajmujących się prawami dziecka.
www.brpd.gov.pl
Dlaczego Dlaczego
Serwis dla rodziców po stracie Dziecka oraz dla rodziców dzieci ciężko chorych, i niepełnosprawnych. Witryna należy do Organizacji Dlaczego, zarejestrowanej jako Koło przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.
www.dlaczego.org.pl
Super Kid SuperKid
Serwis edukacyjny dla dzieci i rodziców. Zawiera artykuły na temat wychowania dziecka, recenzje książek dla rodziców. Dzieci znajdą tutaj bajki, kolorowanki, rymowanki, zabawy uczące języków obcych, matematyki, ortografii, poszerzające wiedzę o świecie.
www.superkid.pl
Przedszkolak Przedszkolak.pl
Portal nauczycieli i rodziców w wieku przedszkolnym. Zbiór wiedzy dla nauczycieli i rodziców na temat wychowania dziecka w wieku przedszkolnym. Charakterystyka wieku przedszkolnego. Dzieci w wieku przedszkolnym, inteligencja dziecka , dziecko i jego potrzeby. Na stronie takżę baza przedszkoli, forum dyskusyjne.
www.przedszkolak.pl
Bliźniaki Bliźniaki.net
Strona rodziców i dla rodziców bliźniąt - rady i porady. Jak przeżyć z bliźniakami, pamiętniki pisane przez rodziców, ciekawostki, czat, Internetowy Klub Bliźniaka, sklepik, baza przedszkoli.
www.blizniaki.net
CafeBocian.pl CafeBocian.pl
Portal internetowy poświęcony takim tematom jak ciąża, poród, karmienie oraz wychowanie dziecka. Zawiera przydatne porady, elektroniczne rejestry aptek, lekarzy, porodówek, przedszkoli, forum dyskusyjne młodych rodziców, sklepik ciążowy i wiele innych elementów wartych uwagi.
www.cafebocian.pl
Zabawy Fundamentalne Zabawy Fundamentalne
Zabawy fundaMentalne" to program wspomagania rozwoju dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Adresowany jest do rodziców i opiekunów, którzy chcą współpracować z dzieckiem w celu osiągnięcia jego harmonijnego i wszechstronnego rozwoju. Zabawy dla dzieci, pomoce dydaktyczne.
www.zabawyfundamentalne.pl
Zabawy Fundamentalne Czas Dzieci
Portal CzasDzieci.pl to wiarygodne informacje jak i gdzie spędzić czas z dziećmi w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku. Przedstawia wydarzenia rozrywkowe i edukacyjne. Ponadto: aktualne repertuary: kin, teatrów; opisy sztuk i filmów dla dzieci granych w Twoim mieście, oferty muzeów i centrów kultury.
www.czasdzieci.pl
Mama i Tata Mama i Tata
Portal Mama i Tata.net przeznaczony jest głównie dla młodych rodziców. Porady dotyczące ciąży, porodu, opieki oraz karmienia niemowlaków. Portal zawiera artykuły, galerię zdjęć oraz bloga.
www.mamaitata.net
Dzieciaki Dzieci i Rodzice
Praktyczne porady wychowawcze, rady psychologa. Rodzice pomagają rodzicom, rodzinne ABC. Wiadomości, kolorowanki, gry i zabawy dla dzieci rozwijające pamięć, spostrzegawczość, refleks, słownictwo. W serwisie znajduje się także forum dyskusyjne dla rodziców.
www.dzieciaki.net.pl
Tendea - Babysister Tendea
Internetowa platforma pomagająca rodzicom znaleźć Nianię do Dziecka odpowiadającą ich wymaganiom. Oprócz tego istnieje możliwość wyszukania korepetytora czy też opiekunki do osoby starszej.
http://www.tendea.pl/